online
  

Pobierz pit-37 na rok 2014 i 2015

Jeśli zapytamy się wśród znajomych lub rodziny jaki rodzaj zeznania podatkowego wypełniali za ubiegły rok jestem przekonany, że większość z nich odpowie, że PIT-37. Zeznanie to jest bowiem najpowszechniej wypełnianym drukiem do rozliczania się fiskusem. Jego popularność opiera się w dużej mierze na fakcie, że wypełniają je osoby pracujące, zarówno w oparciu o umowę o pracę, jak i zleceniobiorcy. Wreszcie dotyczy on także emerytów oraz rencistów.

Terminem rozliczenia ostatecznego PIT-37 dla fiskusa to dzień 30 kwietnia 2015 roku. Jest to termin standardowy. Warto jednak pamiętać, aby już nieco wcześniej złożyć deklarację podatkową w Urzędzie Skarbowym. Taka przezorność pozwoli nam ustrzec się niepotrzebnych kar oraz korekt, których naturalnie wolimy uniknąć.

Warto pamiętać, że PIT-37 jest deklaracją podatkową, na którą zaliczki obliczane są za pośrednictwem płatnika. Pod płatnikiem w tym przypadku rozumiemy najczęściej pracodawcę lub zleceniodawcę. Wśród ogromnej rzeszy podatników PIT-37 wymienić należy zatem osoby uzyskujące przychody w oparciu umowy o pracę, umowy zlecenie, emerytów oraz rencistów, osoby otrzymujące przychody w ramach praw autorskich, stypendyści czy osoby otrzymujące wynagrodzenie z tytułu pracy w zakładzie karnym lub zasiłki.

W przypadku PIT-37 mamy także możliwość rozliczać się:

  • wspólnie z małżonkiem. Jeśli któreś z małżeństwa rozlicza PIT-36 będzie on właściwym drukiem.

  • jako osoba, która samotnie podjęła się wychowywać dzieckoSzukasz szybkiego i darmowego sposobu na pit-37 za rk 2014/2015 łatwo i szybko zrobisz to online wypełniając pit-37 przez internet. Dzięki naszemu programowi do pit już nie popełnisz błędu w zeznaniu podatkowym nasz program pit-37 poprawdzi cię bez problemu przez instalację i obliczenia teraz może to zrobić każdy w dwie minuty używając darmowego programu do pit 


Program pit-37 online

Dzięki naszemu programowi do pit obliczysz teraz pit-37 w dwie minuty. Teraz mamy do wyboru dwie dostępne opcje albo wypełniamy pit-37 online albo pobieramy program na nasz komputer i dopiero liczymy naszym programem W bardzo łatwy i szybki sposób wypełninsz online każdy to już może zrobić naprawdę w chwilę 


Darmowy program pit-37 na swój kompter

Masz słabe łacze lub boisz się że w czasie podliczania swojego PIT-u skasuje się twoje podliczenie nic prostszego pobierz program pit-37 na swój komputer to nic nie kosztuje a zajmuje tylko dwie minuty by dobrze wypełnić swoją deklarację podatkową Ty także możesz łatwo i szybko obliczyć swój PIT naszym programem.